Pārdomas rudenī

PA110031Rudenīga svētdienas pastaiga un daži “sadrebināti” foto.  Pēcpusdienā pārskatu un rediģēju foto arhīvu. Šis un tas sakrājies – gan skaisti rudens skati, gan pierastie Ikšķiles eiroprojekta kurmīšu rakumi, gan kaimiņu Ogres pieticība un vēriens pareizajās proporcijās.

Profesionālā ikdiena raiba. Nozares kolēģiem “Dienā” trakās dienas pēc kārtējās īpašnieku nosaukšanas. Citi oktobrī beidz pastāvēt un ar savu līdzīgo nosaukumu rada apjukumu mūsu klientu rindās. Man pašam nākošā nedēļa “Laimīgā” – daudziem tūkstošiem žurnālu abonentu lielisks piedāvājums, bet man tā būs iespēja dažus mēnešus strādāt 10-12 stundas dienā.

Ikskile.com pieklusis. Noguruši rakstītāji un bez materiāla palikuši komentētāji. Savukārt Ikskile.lv sāk publicēt novada normatīvos aktus. Tāpat kā iepriekš – grūti atrodamus, turklāt pdf formātā. Vai baidās no pārpublicēšanas? Lai gan lapai vēl joprojām ir meklētāju indeksēšanas aizliegums, tajā ievietotie dokumenti tomēr tiek indeksēti. Nez vai vadoņi to zina? Nu, lai jau publicē kā māk – vismaz kāda kustība Jāņa/Induļa saimniecībā. Ja skatās formāli, tad tas tagad tā kā Jāņa nopelns, jo tieši viņa (vietnieka) amata pienākumos ir šī “atklātība” 🙂

Tirgus laukumā kundzes jautā: “Kad samazināsies siltuma cena, ja reiz gāzei samazinājusies?” Skaidroju, ka man nav ne jausmas, kad tas notiks, jo es nezinu, cik liela daļa siltuma tarifā ir gāzes cenai, cik tai tautai (priekšnieki, vietnieki, speciālisti, sētnieki, mirušās dvēseles) un tehnikai, kas zem “Līvu” nosaukuma darbojās. Un cik liela loma tiem, kas ar balsojumu tarifus nosaka. Kādēļ gan viņiem laikā, kad palielina nodokļus, samazināt tarifus. Tauta lai priecājas, ka viss vēl pa vecam. Nāks aukstums – redzēsim.

PA110044Pārdomāju visu vēlreiz un uzdevu sev jautājumu: “Par ko cepties?” Zemnieku, arī jaunlaicēnu, tēvzemiešu un citas orientācijas, piedodiet, politikas, vēlētāji taču ir apmierināti ar to, kas ir! Nedzirdu ne par protestiem pie viņu partiju birojiem Ikšķilē (kur tie ir?), ne arī banānus vēlēšanu dienā kāds dalīja – pats vēroju 🙂

Jautru jauno nedēļu!

Viena doma par “Pārdomas rudenī

  1. Saitā Ikskile.lv līdz pat šim brīdim nevar atstāt komentārus. Laikam Ikšķiles Domei nerūp iedzīvotāju domas, ierosmes, atsauksmes par procesiem pilsētā un pagastā. Labāk ir nezināt un uzskatīt, ka viss ir vislabākajā kārtībā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s