Kas ierobežo informācijas pieejamību Ikšķiles novadā?

Katrs cilvēks, kas nonāk virtuālajā pasaulē, sastopas aci pret aci ar milzīgu informācijas apjomu. Tomēr gudri ļaudis jau senos laikos bibliotēkām veidoja katalogus, bet internetā tādi ir meklēšanas roboti jeb vienkārši – meklētāji.

Mūsu Ikšķiles novada plašumos ir tikai dažas interneta lapas, kuras ir saistītas ar Ikšķiles novada pašvaldību un sabiedrisko dzīvi. Par Ikšķiles novada domi un tās iestādēm oficiālo informāciju sniedz tikai viena lapa – www.ikskile.lv. Diemžēl tās uzbūve ir neērta lietotājiem, tai nav izstrādāts struktūras attēlojums un katalogs. Tik pierastās meklētāja funkcijas lapā nav vispār. Tomēr to varētu atrisināt visu redzošie interneta meklētāji.

Man personīgi ir radušās ļoti ļaunas aizdomas, ka informācijas nepieejamība Ikšķiles novadā nav neprofesionālas rīcības rezultāts. Ikšķiles novada lapa ir ļoti “profesionāli” sagatavota tam uzdevumam, kas tai veicams – izpildīt likuma prasības, bet netraucēt valdošo sakārtoto dzīvi. Ikskile.lv ir apzināta noslēgta meklēšanas robotiem!

Visu rakstu un komentārus http://www.ikskile.com lasiet šeit

2 domas par “Kas ierobežo informācijas pieejamību Ikšķiles novadā?

  1. Atpakaļ ziņojums: Pārdomas rudenī « Ikšķiles novads. Vieta, kur dzīvoju

  2. tirgus jau varetu ievietot telpas,kur bija aptieka,darba apgerbi-tad ari ziema butu pieejama Latvijas produkcija.Ikskiles iedzivotaji tikai priecatos.Maxima skarnis ir nozelojams,gala nekvalitativa,pardeveja biezi zem gradiem.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s