Visi uz vēlēšanām?

Ikšķiles Tirgus Ziņotājs #2013 raksta:

2013. gada Ikšķiles novada vēlēšanām pieteikti 4 partiju saraksti. Visas šobrīd pārstāvētas domē. Partiju programmas sola novada patriotismu, sadarbību un vispusīgu attīstību ar trūkumu novēršanu un jaunu augstumu sasniegšanu.

Patiešām, lieliska perspektīva novadam un katram novada iedzīvotājam! Pieredzējuši deputātu, pašvaldības iestāžu vadītāju un speciālistu, dažādu firmu valdes locekļu, speciālistu, mācībspēku un apmācāmo komandas. Vai maz vērts iet uz vēlēšanām, kurās novads būs uzvarējis jebkurā gadījumā?

Saldam miegam traucē tikai viena lieta – ir piedāvāti veseli 4 saraksti ar 18 kandidātiem katrā, un mums vajadzēs izvēlēties. Tikai neredzam pārliecinošas reklāmas, neviens nesola lētākus komunālos vai bezmaksas transporta biļetes, pat aģitators pie durvīm nepieklauvē. Rodas iespaids, ka visiem četriem sarakstiem ir liela savstarpēja draudzība, tādēļ viens otru nekritizē un ar idejām nesacenšas. It kā mūsu balsis jau ir sadalītas neatkarīgi no tā, vai mēs vispār aiziesim uz iecirkni.

Lasi vēl:

Ikšķiles novada attīstība 4 gados – haoss ar taustāmiem rezultātiem

Ko piedāvā vēlēšanu saraksti?

Kādu domi var un vajag vēlēties?

Labāko kandidātu izlase Ikšķilei 2013. gadā

Viena doma par “Visi uz vēlēšanām?

  1. Atpakaļ ziņojums: Labāko kandidātu izlase Ikšķilei 2013. gadā | Tā dzīvojam. Ikšķilē. Latvijā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s