Komentārs pie raksta: Cenzūra Ikšķiles pašvaldībā

Andris: Ikskile.com ievietotais raksts izraisīja diskusiju, kurā Daceks pamatoja publikācijas atteikumu un pārmeta opozīcijai nespēju kārtot jautājumus pareizā veidā. Andris pierakstīja savu viedokli.

Ikskile.com: Cenzūra Ikšķiles pašvaldībā

Ai, Dacek, tik daudz ūdens! Ja tev uzraksta 1 vai 5 argumentus, tu tos vienkārši ignorē. Pats 5 reizes atkārto vienu un to pašu nejēdzību, un jūties varens. Jūs ar Šleseru vienā pulciņā gājāt?

Šis ir īpaši labs: “Manu darbu zina daudzi un es to nereklamēju.”

Ikšķiles Vēstis ir pieejamas deputātiem vai nav? Ja ir, tad lai piešķir laukumus (burtzīmes) un katrs raksta, ko grib. Ja nav, tad lūdzu nepublicēt arī jauko dāmu Bērziņas un Bēķes reklāmrakstus pa pilnām lappusēm. Arī Trapiņam kā domes priekšsēdētājam šajā gadījumā būtu jāpublicē tikai pašvaldībā nobalsoti raksti, un ar iebildumiem, ja tādi rastos. Uz Trapiņu kā deputātu attiecināmas tās pašas tiesības, kas pārējiem. Lai redaktors raksta vai piesaita citus rakstītājus un ietur neitralitāti, tad nekādu problēmu nebūs.

Komiteju dienas kārtība ar gataviem lēmumprojektiem un pat brīžiem jau ierakstītiem balsojumiem deputātu (esmu pārliecināts – visu deputātu) rokās nonāk 3 dienas pirms sēdes. Pozīcijas deputātiem ir vienalga, bet AI tā komitejas sēde ir VIENĪGĀ IESPĒJA IZTEIKT VIEDOKLI. Un diemžēl viss (balsojums) ir “sakārtots” tā, ka lielas jēgas no tā nav.

Rakstiskus priekšlikumus komiteju dienas kārtībā var iekļaut tikai domes vadība un komitejas vadītājs, tādēļ arī šis ceļš faktiski ir slēgts.

Lai sagatavotu tik ļoti pamatotu priekšlikumu, kā tu raksti, ir nepieciešama informācija. Par to arī deputātiem jāraksta iesniegumi un jāgaida nedēļām un mēnešiem. Smieklīgi, jo neesmu redzējis nevienu normāli pamatotu pašu pašvaldības darbinieku priekšlikumu.

KARJERA NORACĒJU SIA jau ir apaudzis ar amatpersonām, droši vien jau sagatavoti saraksti ar izsūtāmajiem, t.i. no Līviem atlaižamajiem, bet joprojām nav biznesa plāna, pat vienkārša ekselīša – kāpēc karjeru apsaimniekot pašiem ir izdevīgāk nekā iznomāt?

Atbildes uz iesniegumiem ir ūdens. Esmu tādas saņēmis, un lielākoties, ļoti līdzīgas taviem komentāriem 🙂

Ikšķilē pašvaldības darbinieki strādā “saimniekiem”, nevis tautai tās pārstāvju deputātu personā. Šis man nav jāpierāda – Daceks iepriekšējos komentāros to vairākas reizes uzrakstījis.

Jautru dienu!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s