Pārejas Ikšķilē 2010 – atgriežoties pie publicētā

2009. gada nogalē atļāvos izteikt priekšlikumu par pārejas nepieciešamību Pārbrauktuves ielā. Es aprakstīju vienu – savā ikdienas maršrutā, lai gan nepārprotami ir redzama vismaz trīs pāreju nepieciešamību.

Situācijas vienkāršotai skaidrošanai piedāvāju tikai vienas pārejas risinājumu, kas ietvertu eksistējošās infrastruktūras (laternas) izmantošanu komplektā ar gājēju ieradumiem.
Lai cik bezcerīga liekas Ikšķiles situācija, viena publikācija laikam jau no pašvaldības neatkarīgajā interneta lapā Ikskile.com ir devusi negaidīti pozitīvu rezultātu – pāreja ir uzradusies 2010. gada maijā!

Pāreja Pārbrauktuves ielā ir!

Tagad vajadzētu sit plaukstas un teikt paldies projekta realizētājiem. Tikai Ikšķiles pašvaldība necenšas savus labos darbus reklamēt – nav zināms ne atbildīgais, ne pamatojums. Vai iepriekš sniegtais “vienkāršā iedzīvotāja” viedoklis vai kādas ļoti profesionālas komisijas viedoklis ir pamatā šai inženiertehniskās domas lidojuma realizācijai?

Šajā rakstā tomēr par faktisko risinājumu. Tas ir labs … pagaidu variants gaišajam gadalaikam. Ziemā šī pārejas vieta paliks tumsā un būs tikpat bīstama kā iepriekš. Tā nebūtu problēma, ja vien Pārbrauktuves ielas rekonstrukcija notiktu jau 2010. gadā. Vai notiks? Ikšķiles novads par ceļu remontu naudu pērk Ikšķiles novada Ogres galā esošo bankrotējušo Vidzemes ledus halli.

Par visu šo lietu man īstenībā nekādu jautājumu pašvaldībai nav – tur nav cilvēku, kas spētu kaut vai jautājumus uzklausīt. Rakstu vienkārši sev par prieku un viņus lai kaitinātu 🙂

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s