Ko grib bērni vasarā?

Vai nav baigi sarežģīti jautāts par lietu, kas visiem skaidra? Bērni grib … dauzīties. Zēni savādāk, meitenes savādāk. Kur problēma? Ikšķilē!

Spēļu laukums daudzdzīvokļu kvartālā

It kā viss ir, tikai nez kādu huligānisku vai estētisku jūtu vadīti bērni gandrīz katru vakaru jāattur no “iebrukuma” blakus esošajā bērnu dārza laukumā.

Bērnudārza slēgtā teritorija ir iekārojama

Protams, viss “aiz žoga ir labāks nekā šajā pusē”. Mēs, šo bērnu vecāki, lielākoties esam tajā vecumā, lai saprastu “žoga” nozīmi. Bet vai tiešām tas ir mūsu mērķis – uzturēt visu šajā pusē žogam tādā stāvoklī, lai katram gribētos tikt prom?

Nemīlīga un pat bīstama publiskā vide bērniem

Ko var vai nevar atļauties Ikšķile? Bankrotējušu ledus halli Ogrē par Ikšķiles novada naudu vairāk kā 100.000 apmērā stutēt var, bet spēļu laukumu kā Ventspilī, Cēsīs, Saldū vai Smiltenē – nevar.

Gada sākumā tīšām vai netīšām izsludinājās sabiedriskā apspriešana dauddzīvokļu māju kvartāla iekšējām teritorijām. Tomēr ne pašā paziņojumā, ne uzdodot tiešu jautājumu internetā un pat ar iesniegumu, nav sniegta skaidra atbilde, ko tad īsti izpilddirektors tur gatavojas darīt. Droši zināms tikai tas, ka nolaisto sporta laukumu samazinās par labu stāvvietām, bet strādājošu atklāto tenisa kortu likvidēs par labu tirgus laukumam, kuram nav nekāda darbības plāna. M-jā, nesaprotu es šādas rūpes par jaunatni…

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s