Andris Doveiks. Mana vīzija. Latvija. Ikšķile. Nacionālā apvienība. Nr.18

 

Sveicināts, Ikšķiles novada iedzīvotāj! Sveicināti visā Latvijā!

Latvijā vēlēšanās partijas startē ar programmām. Ikšķiles novada Nacionālās apvienības sarakstam ir programma. Katras programmas izpildei un dzīves diktētu izmaiņu ieviešanai ir svarīgi, kādi ir cilvēki, kuri to dara. Ir pierasts vērtēt pēc foto, pēc publiskām runām (amatos esošo priekšrocība), pēc darbiem (par sabiedrības naudu paveiktiem vai savai peļņai darītiem). Tomēr tie ir salīdzinoši īsa termiņa rādītāji.

Es piedāvāju jūsu vērtējumam savu ilgāka termiņa vīziju, kas ir mans mērinstruments visu sabiedrisko procesu vērtēšanai. Kas labs vai ne labs, kas atbalstāms vai aizliedzams. Kas steidzams, kas ieplānojams, kas droši atliekams uz vēlāku laiku.

Andra Doveika vīzija, par kuru vari nobalsot šajās pašvaldību vēlēšanās:

Ikšķile kļūst par novadu un Latvija kļūst par zemi, kuru piepilda un uztur kārtībā paši latvieši.

Latvieši tādā skaitā, ka ne pašu kārklu briselieši, ne bijušie kārklu maskavieši, ne sveši mācītāji nevar rast aizbildinājumu kārtējai bezjēdzīgai vai pat kaitīgai reformai. Lai latviešu pietiek Latvijas Armijas rindu piepildīšanai gan ar miesu, gan ar garu, un nav jāuztur sveši zābaki uz savas zemes. Lai latviešiem vajag Dziesmusvētku estrādi katrā no 4 novadiem, jo dziedam tik daudz un bieži, ka Rīga vienu reizi piecos gados mums ir par maz.

Andris Doveiks nosauc skaidrus un izmērāmus mērķus vīzijas realizēšanai:

– pašvaldība plāno, dara un sasniedz mērķi, lai 2040. gadā Ikšķiles novadā var saskaitīt 20.000 latviešu un latviski domājošu cittautiešu.
– pašvaldība piedalās, kad valsts plāno, dara un sasniedz mērķi, lai 2040. gadā Latvijā varēs saskaitīt 2.000.000 latviešu un latviski domājošu cittautiešu. Saskaitīt, nevis sameklēt reģistros!!!


Andris Doveiks redz ceļu uz mērķi:

personas kā Cilvēka un tautas daļas izaugsme, ģimenes un dzimtas saites, vietējās kopienas, pašvaldības kā patiesas tautas pašpārvaldes, valsts pārvalde, kas vienmēr vispirms gādā par tautas dzīvā spēka audzēšanu.

Vīzija, savas tautas vīzija ir tas, kas mums šodien pietrūkst vairāk par eiro, rubļiem vai dolāriem valsts budžetā. Nav summa, kuru nespētu izsaimniekot muļķi un gudri ļaudis bez sirdsapziņas, ja tautai un viņiem pašiem nav skaidra redzējuma, ko vēlamies sasniegt un kā to izdarīt.
Jums lemt, vai šo vēlēšanu pēdējā numura vīzija arī Jums ir tik svarīga, lai tai pievērstu visu Ikšķiles cilvēku uzmanību. Un tā kļūs par apspriešanas objektu visā Latvijā, ja tās nesējs iegūs ievērojamu balsu un krustiņu skaitu! Bet par Ikšķiles ceļiem tādēļ baidīties nevajag – būvnieku darbu arī turpmāk veiks būvnieki. Darītājiem lai tiek darīšanas prieks un gods par padarīto. Mums kā tautai jāpasaka, kurp ceļam vest – uz klusiem kapiem vai zaigojošu nākotni!

2 domas par “Andris Doveiks. Mana vīzija. Latvija. Ikšķile. Nacionālā apvienība. Nr.18

  1. Atpakaļ ziņojums: Tā dzīvojam. Latvijā. Pasaulē

  2. Atpakaļ ziņojums: Nacionālās apvienības kongresam 2018. gada 15. decembrī – Tā dzīvojam. Latvijā. Pasaulē

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s