Ikšķiles vidusskolā atklāts internets

Pirms diviem gadiem man bija tas gods pirmo reizi piedalīties Ikšķiles vidusskolas vecāku padomes sēdē. Cita starpā arī uzdevu jautājumu par Ikšķiles vidusskolas mājas lapu internetā – kad tāda varētu rasties? Direktore Kalniņa teica, ka viss būšot, jau notiekot utt. Diemžēl – nekā. Varētu jau teikt, ka pietiek ar informāciju pašvaldības mājaslapā Ikskile.lv, tomēr es tam nepiekrītu. Ikskile.lv ir izteikti vienvirziena informācijas sniegšanas maniere, kas nepiestāv mūsdienīgai pašvaldībai, kur nu vēl skolai.

Ikšķiles vidusskolas blogs

Pagājušajā nedēļā savā Google Reader RSS ziņu lasītājā ieraugu ziņu no Ogrenet.lv, ka Ikšķiles vidusskolai savs blogs!  Izpētot saturu, var secināt, ka lapām ir aptuveni 3 mēneši, tās administrē paši skolnieki. Šajā gadījumā noteikti ir vērts pieminēt arī vārdus – Sanda Šulca un Madara Zamarina.  Lapu, protams, uzreiz pievienoju savam RSS lasītājam 🙂

Ikšķiles vidusskola

Sekojot bloga saitēm atklāju, ka sava mājaslapa parādījusies arī pašai Ikšķiles vidusskolai un rodas iespaids, ka arī šī lapa ir iepriekš minēto jauno dāmu veikums. Tiesa, šī lapa sekošanai nepadevās. Nu, pieņemsim, ka aizmirsās kādam kaut ko ieķeksēt, un tas tiks izdarīts ļoti drīz.

Tomēr abas lapas mani ir patiesi iepriecinājušas, jo pirms gada skolēnu padomes pārstāvjiem ierosināju skolas lapu veidot pašiem, ja reiz skolas vadība tik “radikālu” soli savā iestādē nespēj nodrošināt. Jāatzīst, ka izšķirošais šajā gadījumā ir bijis “force mojore” notikums – atteikta skolas avīzes drukāšana, atstājot tikai tās publicēšanu Ikskile.lv. Tādēļ vēl jo lielāks prieks par izvēli, kuru izdarījušas skolas avīzes veidotājas. Lai veicas!

Un vēlreiz:

Ikšķiles vidusskolas blogs http://ivsk.blogs.lv/

Ikšķiles vidusskolas mājaslapa http://www.ikskilesvidusskola.lv/

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s