Sveiciens 2017. gada balsu skaitīšanas naktī!

Pulkstenis ir 23:30, sestdienā, 2017. gada 3. jūnijā. Ir beigusies balsošana Latvijas pašvaldību vēlēšanās. Vēlētāji var mierīgi gulēt, vēlēšanu komisijas skaita, novērotāji vēro. Lai viss notiek bez kļūdām un bez noguruma stresa!

Ikšķiles novadā šogad nobalsojuši 4.015 (57,11%) vēlētāji, pirms četriem gadiem 3.443 (51,54%). Tātad Ikšķiles novadā aktivitāte ir būtiski pieaugusi.

Latvijā kopā šogad nobalsojuši 730.100 (50.57%), pirms četriem gadiem 685.890 (45,99%). Tātad arī Latvijā kopumā aktivitāte ir pieaugusi.

Reģistrēto balsstiesīgo skaits Ikšķiles novadā pieaudzis no 6.765 uz 7.030. Reģistrēto balsstiesīgo skaits Latvijā samazinājies no 1.491.526 uz 1.443.801. Izmiruši un aizbraukuši 48 tūkstoši!

Statistiskās atskaites var sapiņķerēt un kavēt to publicēšanu gadiem ilgi. Var pat tautas skaitīšanu mēģināt nosaukt par nevajadzīgu, bet nākas tomēr ātri noorganizēt, kad Briseles kungi grib noskaidrot atlikušā balto cilvēku darbaspēka resursu. Tomēr ir gandrīz nav iespējams noslēpt tautas attīstības dinamiku vēlēšanu naktī, jo skaitļi šajā reizē ir vajadzīgi katrai konkurējošai partijai, lai pārliecinātos, ka citas nekrāpjas cīņā par krēsliem.

Dinamika ir acīmredzama, turklāt pat nedaudz uzlabota, jo šajās vēlēšanās kā Latvijas balsstiesīgos skaita arī citu ES valstu pilsoņus.

Es ticu, ka mans priekšvēlēšanu vēstījums sasniedzis cilvēku prātus un sirdis. Es zinu, ka Dievs ir vadījis cilvēku balsojumu tā, kā tas ir vislabāk mums visiem.

Lai mums visiem ir gudrība saprast rezultātu!

Lai mēs katrs atrodam sevī spēku un drosmi darīt nolemto!

Lai mēs visi rodam apvienību tautas labā!

Dievs, svētī Latviju!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s