Informācijas aģentūras redaktora intervija Latvijas avīzes žurnālistam Ģirtam Zvirbulim

Informācijas aģentūra

00636_girts_zvirbulisLatvijas Avīzes žurnālists Ģirts Zvirbulis 12.09.2016 nosūtīja Informācijas aģentūrai korekti formulētu lūgumu sniegt interviju. Lai gan Zvirbuļa kunga 16.09.2016 Latvijas avīzē publicētais raksts maigi izsakoties ir tendenciozs un tam ir mazs sakars ar žurnālistiku un pat lasītāju informēšanu, tomēr e-pasta sarakstē dotais solījums tika izpildīts. Latvijas avīzē pilnībā bez būtiskiem labojumiem tika publicēta dotā intervija. Paldies par to. Latvijas apstākļiem tas jau ir kaut kas.

***

Jautājums: Vai piecos gados kopš portāls darbojas (ja nekļudos – tas izveidots 2011. gadā? ) Jums izdevies pietuvoties mērķim – “veicināt maksimāli lielāka cilvēku skaita izraušanos no maldinošās, ačgārnās,  melīgās un cilvēcību iznīcinošas ilūziju pasaules, ko uzbur dažādas māņu mācības un ko visplašākajos apmēros tiražē plašsaziņas līdzekļi”?

Atbilde: Grūti novērtēt, bet domāju, ka jā.

Jautājums: Cik liela ir portāla apmeklētība (varbūt varat padalīties ar statistiku par klikšķus skaitu nedēļā, dienā, mēnesī)? Cik aktīvi cilvēki iesūta savus tekstus?

Atbilde: Dažādi, atkarībā no rakstiem. Vidēji apmēram…

Skatīt ziņu 745 more words

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s