Vēlēšanas – pienākums izvēlēties s..u?!

MAZAIS VĒLĒTĀJ, no kura nekas nav atkarīgs, es uzrunāju Tevi! Jā, Tevi – mazo, kuru kaunina un mulsina ar aicinājumiem nebalsot par sīkpartijām, jo tās nekur netiks, tām nebūs teikšana, un tava balss būs nomesta par paklājiņu, kur krieviem nākt. Tiem, kuri izvēlējušies pareizās partijas, viss ir skaidrs. Viņiem ir ieslēgts televizors 24×7, un izslēgta domāšana 24×7. Tādēļ viss skaidrs! Tev, mazais vēlētāj, ir mulsums, kādēļ nelaba smaka, kādēļ lietas neiet, kādēļ perspektīva nav redzama nekāda. Tu esi sadzirdējis sev līdzīgus, Tu redzi saprātīgus cilvēkus, Tu jūti, ka patiesība ir kaut kur tur…

MAZAIS VĒLĒTĀJ, tad klausi tos 24×7 padomdevējus un ej balso! Tev būs pases štempelis, ko atrādīt, un Tev būs tīra sirdsapziņa ar ko dzīvot. Tikai paņem pie izejas ar lieko biļetena komplektu, ar ko sirdsamziņas tīrību noslēpt no apdullinātās sabiedrības.

Tava balss ir tikai tava balss. Kāda būs koalīcija, Tu nevari ietekmēt. Kā nobalsos simti tūkstoši citu, to arī šodien Tu vairs nevari ietekmēt. Bet Tu vari ar savu vienu balsi pēc sirdsapziņas stiprināt citu mazo vēlētāju. Tad nākamājās vēlēšanās tavai sirdsapziņas izvēlei varbūt vairs nepietrūks balsu!

MAZAIS VĒLĒTĀJ, ir Tev pienākums balsot, bet Tev nav pienākums un Tev pat nav tiesības izvēlēties sū..s!!!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s