Kur paliek siltuma lati? Rēķinā paliek!

13. februārī jau trīs darba nedēļas pagājušas, kopš “siltumtrase aizgāja pa gaisu”.

5. februāris - divas nedēļas pagājušas.

Pirms divām nedēļas uzrunātie kungi neko nav atbildējuši un, kā objektā var novērot, laikam neko nav arī izdarījuši.

 

13. februārī objekts "sakārtots" - atkal zem sniega segas.

Domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš, izpilddirektors Guntars Kurmis, pašvaldības aģentūras “Līvi” direktors un arī deputāts Jānis Gunārs Rubenis ir bezspēcīgi šīs tehniskās ķibeles priekšā. Tik bezspēcīgi, ka savā vietā ļauj runāt citiem:

komentārs pie raksta Ikskile.com
f 31.01.2011 22:13

kāds s…….is to rakstu sarakstījis _ kurā vietā mētājās tās jaunās trubas kuras tūlīt pēc plīsuma var ielikt jaunas. Aizej rakstniek un nopērc. redz”es kas tev sanāks. Bildē redzams, ka trasei ir pagaidu risinājums, un ja šina ir uzlikta tad tiks remontēts vai nomainītas trubas. Kad bērs ciet tad varēs spriest par to cik parezi dara vai nedara. Tagad trubas ir sasegtas ar siltumavati un nosegtas ar ruberoīdu lai nesamirkst un nekādi lati gaisā nekūp. Tas AI skribelmanis ir vienkārš un prasts i……ts.

Cienījamie priekšnieki, šī ir vienīgā publiskajā telpā atrodamā atbilde uz iepriekš publicētajiem jautājumiem. Vai jūs pievienojaties šim komentāram? Pasarg die’s, tas taču nav nevienas amatpersonas pašas rakstīs, vai ne?

Paldies, janvāra rēķinu saņēmām. Apkures maksa janvārī Ls 1,069+PVN 12% par kvadrātmetru. Decembrī 1,361. Pēc saņemtā rēķina nevar noteikt, kā rēķināts tarifs, jo tas it kā atkarīgs no gāzes iepirkuma cenas attiecīgajā mēnesī. Cik PA Līvi maksāja par gāzi decembrī, cik janvārī?

Retoriskais jautājums par to, kur paliek siltuma lati, joprojām spēkā.

Cirkulācijas siltums Ls 9,86 + PVN 10% par gabalu (!). Decembrī 10,26. Cirkulācija – tie ir zaudējumi, kurus rada apsaimniekotāju tehnoloģiskais risinājums, t.sk. siltā ūdens caurules aukstajos bēniņos ar pusotra cntimentra siltumizolāciju un arī bez tās.

Ūdens uzsildīšana Ls 2,37 + PVN 10% (?). Decembrī 2,44. Ja decembrī bija ievērojami lielāks saražotā siltuma daudzums, tad katrai vienībai vajadzēja būt lētākai. Kā tas gadījās, ka ūdens uzsildīšana decembrī bijusi dārgāka nekā janvārī? Cirkulācijas zaudējumus taču noraksta atsevišķi.

Sniegs uzsnidzis, sals atgriezies. Uz mēnesi, diviem, var būt arī trim…

Publikācija Ikskile.com

3 domas par “Kur paliek siltuma lati? Rēķinā paliek!

  1. Atpakaļ ziņojums: Siltumtrases iepirkums Ikšķiles stilā « Ikšķiles novads. Tā dzīvojam

  2. Atpakaļ ziņojums: Siltumtrases iepirkums Ikšķiles stilā | IKSKILE.COM

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s