Ikšķiles tirgus vasarā

Daugavmalas dārziņu produkcija un saimniece

Daugavmalas dārziņa un svešzemju rūpniecības produkcija vienviet - kā jau tirgū

Nesenajās vēlēšanās bieži tika pieminēts Ikšķiles tirgus. Gan kā zaļais, gan kā vietējais, gan kā lielveikala alternatīva. Vienlaicīgi tika konstatēts, ka tirgus ir mikrorajona iekšpagalmu ceļu krustojumā – nedrošs pircējiem, neērts tirgotājiem un braucējiem. Vēl laiks rādīs, kuras no vēlēšanu laikā izteiktajām idejām dzīvos – labiekārtot, pārvietot, aizliegt vai neaiztikt. Tomēr pašlaik mums ir iespēja apmeklēt tirgu tādu, kāds tas ir, kāds nebūs vairs nākošnedēļ un noteikti pēc gada. Vienā upē divreiz neiekāpt.

Īsta tirgus atmosfēra Ikšķilē piedzīvojama sestdienās ap pulksten 10. Tad ļaužu ir biezs kā Rīgas centrāltirgū pašā sastrēguma stundā. Tad jānāk ar kaimiņiem un tālāk dzīvojošiem sveicināties, jaunākās ziņas klausīties, par preču kvalitāti citus pircējus aptaujāt un briesmīgās cenas zemē dzīt.

Ja gribās mierīgāk, var nākt ap pulksten 12 (foto). Viss vēl būs nopērkams, arī piedāvājums vieglāk pārskatāms. Varēs ar pārdevējām pārrunāt ne tikai pirkumu, bet arī pasaules godību un postu. Lauku piens atbrauks pulksten 14. Un nevajag no lielām cenām baidīties – tirgus somā jau tikai paša izvēlētie labumi nonāks.

Jautru nedēļas nogali!

Publikācija un komentāri Ikskile.com

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s