A. Vasiļevskis. VĪRUSA AFĒRA – DIVU REALITĀŠU SADURSME

Katras totalitāras sistēmas gala mērķis ir panākt totālu kontroli pāŗ sabiedrību un katru indivīdu, ideoloģisko vienotību un izskaust jebkādu nepakļaušanos šai ideoloģijai. Kaut arī realitātē šis mērķis nekad nav sasniedzams, taču tas ir un paliek visu šo sistēmu svētais Grāls, vienalga kādā formā tās izpaužas.

Varnešu saujiņa 2015. gadā Parīzē tēlo, ka ir miljonu gājiena priekšgalā. Saujiņa, kas spēj vadīt tautas, kamēr tās ir televizora atkarīgas aitas.

Totalitārismu var ietērpt Hugo Boss nacistu uniformās un to var ietērpt baltos halātos ar maskām. Taču tas nemaina pašu būtību – pārtaisīt pasauli pēc savas paranojas, aizvietot realitāti ar savu.

Tāpēc ik pa laikam ir vērts sev atgādināt, ka mēs šobrīd atrodamies tieši šāda procesa pašā vidū un tāpēc viss notiekošais izskatās tik neprātīgs. Globālā kapitālistu valdošā kasta strādā tieši uz to, lai ieviestu šo savu jauno realitāti un tam ir arī attiecīgs nosaukums, pat vairāki. Jaunais normālais, lielais Resets, ‘uzbūvēt labāku’  – tā ir viņu jaunā oficiālā ideoloģija. Un tas ir daudz kas vairāk, kā tikai uzskatu sistēma. Katram var būt savi uzskati, bet tie neizmaina kopējo realitāti pārējiem. Lai jūsu uzskati kļūtu par realitāti, jums ir vajadzīgs spēks tos uztiept sabiedrībai – likumdošana, policija, armija, mediji, eksperti, zinātnieki, kultūras industrija – visa mašīna, kas strādā uz to.

Un šajā procesā nav nekā mierīga – tas pēc savas jēgas ir ļoti brutāls process. Likvidēt vienu realitāti un aizvietot to ar citu nav iespējams tāpat vien – lielākā daļa cilvēku taču nemaina savus uzskatus tik vienkārši, tāpēc tam ir vajadzīga pamatīga krīze, karš, ārkārtas stāvoklis vai arī, saprotams, globāla ‘pandēmija’

Šajā izmaiņu procesā no vecās uz citu realitāti sabiedrība tiek saskaldīta un ir kāds periods, kurā ierastā realitāte ir sabrukusi, bet vēl nav arī jaunās un tas izskatās pēc pilnīga haosa. Ir posms, kurā notiek cīņa starp abām realitātēm par to, kura uzvarēs, taču beigās paliek tikai viena. Tā ir cīņa uz dzīvību un nāvi, ja tā var teikt. Šobrīd mēs atrodamies tieši šīs cīņas pašā epicentrā – vai nu viss mums zināmais cilvēciskais tiks izdzēsts kopā ar daudziem cilvēkveidīgajiem, vai arī patiesais Cilvēks un Saprāts atmodīsies un nepieļaus to, ko grib izdarīt šie jaunie normālie.

Šis ir kritisks brīdis arī totalitārisma ieviesējiem. Viņiem vajag sagraut veco realitāti, lai varētu ieviest jauno – taču to nevar izdarīt ar saprātu un loģiku, jo tādas nav – sākotnēji var censties par to melot, taču drīz vien atklājas tas, ka ir tikai spēks un terors. Tāpēc ir nepieciešama masu histērija, kuru var pavērst pret tiem, kuri atsakās no jaunās realitātes. Tā nav pierunāšana viņus to pieņemt. Tas ir tāds process, kā lopu ganīšana, kurus vispirms nobiedē un tad tie instinktīvi skrien tur, kur vajag ganam. Viņi nezina, kur skrien, vienkārši reaģē uz fizisko stimulu – šeit nav nekāda sakara ar faktiem un loģiku. Tas, ka sabiedrība daļa tā uzvedas, rada aizvien lielāku nesapratni tajos, kuri skaidri saprot visas šīs afēras patiesos nolūkus. Patreiz mēs dzīvojam nevis kaut kādā vienā ideoloģijā, kā tas bija agrāk, kad tās mainījās ik pa laikam dažādās teritorijās. Tagad šī ir globāla hegemonija un ideoloģiskā sistēma, kurai vairs nav konkurentu vai alternatīvas, izņemot atsevišķas pretestības kabatas, tāpēc tās virziens uz totalitāru globālu pārvaldi ir loģisks un acīmredzams.

Tieši tāpēc arī šeit nedarbojas fakti un argumenti – totalitārās sistēmās tas neko nenozīmē. Jaunajiem normālajiem var rādīt visu ko – sākot ar viltus bildēm no Ķīnas, kad uz ielām ‘krita’ cilvēki, viltus statistiskos modeļus, uz kuriem balstījās lokdauni, var skaidrot PCR testu afēru, rādīt neskaitāmus pētījumus par masku un distances absurdu un injekciju nodarīto postu. Bet tas nestrādās.

Ir vēl kāda daļa ļaužu, kuri ir apēduši kovid oficiālās versijas ēsmu, bet vēl nav pavisam sajukuši prātā – tiem var rādīt piemērus par to, ka korporatīvie mediji melo visu laiku un par visu – kāpēc lai šis būtu izņēmums.

Taču jaunā normālā ideoloģija, ko uzspiež kapitālistu kasta, valstu vadītāji, neparedz debates par to. Viņi to visu lieliski zina, ļoti labi saprot, ka iesaistoties argumentētās loģiskās debates par visu šo notiekošo, nav iespējams to realizēt, jo šeit nekas nav saistībā ar loģiku, tikai ar brutālu spēku. Fakti ir svarīgi tikai tiem, kuriem darbojas saprāts. Taču tie neder saskarsmē ar otru realitāti, kurā visu notiekošo ir paredzēts padarīt tikai intensīvāku – jauni varianti, piespiedu švakcīnas un segregācija un sodi veseliem cilvēkiem. Turklāt pats sāpīgākais ir tas, ka viss šis demonizācijas process nenotiek tikai valdību līmenī un medijos. Tas notiek arī pašā sabiedrībā. Varas iestādēm jau nekas nav pat jādara, jo pati sabiedrība ir saskaldīta šajās divās realitātēs – paziņu loks, radi un pat ģimenes šobrīd šķeļas uz pavisam citiem, agrāk neiedomājamiem principiem.

Līdz ar to, fakti, pētījumi un loģika nekā nespēj ietekmēt ‘jaunos normālos’. Vienīgais veids, kā tas varbūt var notikt, ir viņu pašu veselības problēmas un letālie iznākumi pēc noticēšanas valdības meliem par drošajām švakcīnām. Viss šis process ir tieši tāds pats, kāds tas ir bijis vēsturē ne reizi – kristietības nešana un vecie dievi – inkvizitori un ķeceri, svētie tēvi un raganu sārti – tas viss ir šodien, tikai mazliet citā formā. Ja uz to visu paskatās tā, tad kļūst pilnīgi skaidrs, kas ir švakcīna kā rituāls jaunajā normālajā un kāpēc ar tādiem ļaudīm pazūd vēlme jebkādā veidā kontaktēties – ne tik daudz pašas substances, bet tieši ideoloģijas dēļ.

Par ko var runāt krustnesis ar Krīvu? Vai indiānis ar konkistadoru?

Šis laiks spiež uz apvienošanos ar līdzīgi domājošiem, jo viens šeit nav nekāds karotājs – bet šis ir karš, divu ideoloģiju un savstarpēji izslēdzošu realitāšu sadursme un tāpēc jo intensīvāk ir jādomā un jārada savējā, kāda tā būs.

Pārpublicēts no https://aivisvasilevskis.info/ , jo šī raksta oriģinālo linku FB bloķē. Tātad – raksts ir patiešām nozīmīgs!

Viena doma par “A. Vasiļevskis. VĪRUSA AFĒRA – DIVU REALITĀŠU SADURSME

  1. Atpakaļ ziņojums: Kentaursatus.wordpress.com

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s