Versija par “iesvētīto” magnētiski aktīvajiem pleciņiem

Internetā uzrodas arvien vairāk video, kur ar jauno šļuru iesvētītajiem pie pleca līp mazi magnētiņi. Sazvērnieciski tehnokrātiska veterināra versija…

Zem ādas ievada “nanoūdeni”, kura sastāvā esošās daļiņas izveido gudro “nanorāmi”, uz kura no organisma pievelkas dažādas vielas ar magnētiskām īpašībām. Pirmais nāk prātā dzelzs (Fe), bet atceros, ka uz pēdējām lenšu magnetofonu kasetēm bija arī citi burtiņi rakstīti. Šis rāmis izveido “magnetofona lenti” jeb “bankas kartes magnētisko joslu”, kas sākonēji ir tukša, anonīma. Šajā brīdī tas nav čips, tā ir čipa sagatave! Un rečekistiem ir taisnība – čipus neievada, bet taisnība arī sazvēniekiem – nočipo bez čipošanas.

Ja cilvēks pēc injekcijas uzreiz nonāktu mežā ar niecīgu elektromagnētisko lauku, sagatave paliktu praktiski tukša un nelasāma. Urbānā vidē šī sagatave atrodas blakus autorizētam mobilajam telefonam (!!!), kas ātri vien uzliek pamata ierakstu. Ja telefons nav, tad šī “tukšā lente” kustās pa pilsētu un salasa elektromagnētiskā smoga (smakas) kopumu, kas jau kļūst par individuālu, unikālu elektromagnētiskā smoga nospiedumu jeb smakas buķeti, kuru pēc dažu publisku vietu apmeklējuma var sasaistīt ar nēsātāja attēlu videokamerās. Tikko notikušās runas par nepieciešamību saslēgt visu Latvijas novērošanas tīklu vienā, acīmredzot, ir par to pašu. Un asiņainais notikums kā attaisnojums bija laba izdevība izteikties. Vai arī…

Atrašanās draugu pulkā, kur ir vairāki mobīlie telefoni, paša lietotās bankas kartes un virkne citu “gudro nodevēju” palīdzēs mākslīgajam intelektam identificēt “iesvētīto”.

Lai informācija vienmēr būtu svaiga arī pielasot papildus smakas, lai kāds nepazustu pēc jaudīgas transformatoru stacijas apmeklējuma, kurā varētu tikt nopietni bojāts ieraksts, sekošanai jābūt nepārtrauktai. Būdā iegāja “ojekts X”, bet iznāca nesaprotams objekts, tad mākslīgais intelekts šos objektus sasaistīs. Ja nesaprotamo pamanīs tikai pēc stundas citā pilsētas galā, atpazīšana prasīs kādu laiciņu – kad cilvēks nonāks ikdienas maršrutā… Paskatieties gūgles kartes, ko tas mums katram sazīmē pēc ikdienas gaitām!

Tomēr tāda kļūda, ka nezināms objektu skaits ik pa laikam pazūd no kontroles, nav pieļaujama, tādēļ pieci gā visur un vēl zemajā kosmosā, lai nepazustu arī transformatora būdā mežā.

Vai šī šļura arī nogalina? Neko neapgalvoju, skatieties statistiku paši.

Papildināts 2021. gada 7. jūlijā. Krievijas Sočos viesnīcu saimniekiem uzlikts pienākums iepirkt aparātus, kas vakcīnas klātbūtni nosaka ar ķermeņa skanēšanu, nevis ar papīru vai telefonu izziņām. Čips vai nečips, bet čipota zvēriņa statuss ir.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s