Vai rekonstrukcija? Sporta laukums vai stadions

Sporta laukums top par stadionu

Ikšķiles pašvaldībā vienmēr rīkojas pēc kaut kādas savas loģikas. No vienas puses tiek apgalvots, ka sporta laukuma Ikšķiles vidusskolai nav un tas steidzami jābūvē. Tas var šķist pamatots apgalvojums, jo uz zemes patiešām to grūti ieraudzīt. Turklāt, jau gadus 10, kopš Jānis Rudzītis vienpersoniski saimniekoja pašvaldībā un sporta laukuma izbūvē ne santīma neieguldīja.

Dažus gadus atpakaļ vēl varēja redzēt skrejceļus un pat futbola vārtus, bet uz vēlēšanām arī vārti pazuda. Tomēr šis neesošais laukums bija gana laba tirgus vieta divus gadus atpakaļ.

Lai nu paliek spriešana un argumenti. Vērīgā kosmosa lidoņa acs (Google Maps) tomēr to SPORTA LAUKUMU redz pavisam skaidri! Lai cik tas dīvaini liktos, sporta laukums ir redzams arī Ikšķiles vidusskolas teritorijas detālplānojumā, kurā iezīmētas jaunā STADIONA aprises (ar sarkanu līniju – tikai stadiona platība). Aplūkojiet attēlu un novērtējiet atšķirību!

Ne uz zemes, ne no kosmosa nav redzamas ne tribīnes, ne noliktavas. Nav pat aculiecinieku stāstu par tādām būvēm. Tad nu loģiskāk būtu skaidri pateikt, ka TIEK BŪVĒTS STADIONS.

Kādēļ Ikšķiles vadoņiem tā gribas rakstīt, ka TIEK REKONSTRUĒTS STADIONS, KURA ŠEIT NAV UN NEKAD NAV BIJIS?

Publikācija Ikskile.com

Viena doma par “Vai rekonstrukcija? Sporta laukums vai stadions

  1. Atpakaļ ziņojums: Kas ir stadions? Kas ir sporta laukums? « Ikšķiles novads. Tā dzīvojam

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s